TİCARİ VE ELEKTRONİK VERİ GÖNDERİM İZNİ VE ONAY METNİ

KONTEST MÜHENDİSLİK TİCARİ İLETİ GÖNDERİM İZNİ VE ONAY METNİ

Kontest Mühendislik Ltd.Şti. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, mevzuat ve işlem tanıtımı, yükümlülük bildirimi, asansör muayene bildirimi ve borç durumundan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.
İşbu metni, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince; gerek işletmemiz kapsamında bulunan fiziki veriler ve gerekse de sistem verileri olarak kişisel verilerinize bağlı ileti gönderim izni verdiğinizi ve diğer bilgilendirme metinlerimizi de onayladığınız anlamına gelmek üzerebilgilendirilmek üzere okumaktasınız.

Kontest Mühendislik Ltd.Şti., mevcut veriler için meşru menfaat ve kanuni zorunluluk nedeni ile – BEDELİ TAMAMEN İŞLETMEYE AİT OLMAK ÜZERE - bildirimler göndermektedirler.

İzniniz kapsamında; Kontest Mühendislik Ltd.Şti., size aktivite, mevzuat ve işlem tanıtımı, yükümlülük bildirimi, asansör muayene bildirimi ve borç durumundan haberdar olmak amacı ile paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmekte/etmiş bulunmaktasınız
Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılmakta ve paylaşılacaktır.

İlgili bilgilendirmelerin tarafınıza ulaşmaması, raporun tarafınıza iletilememesi, bu durumda mevzuattan kaynaklı olarak uğrayacağınız cezai sorumluluk; asansörler hakkında gerekli bilgilendirmelerin ve raporların tarafınıza ulaşmaması nedeni ile asansörlerde gerçekleşecek her türlü yaralama ve insan sağlığına aykırı kaza, eylem ve şikayette doğrudan cezai sorumluluğunuzun bulunduğunu, üçüncü kişilere ve her bir bireye karşı uğrama ihtimaliniz bulunan tüm hukuki, cezai ve icrai sorumluluk ile hem site malikleri hem TC Kurumları ve hem de herkese karşı TCK, TBK ve sairi tüm mevzuattan kaynaklı tüm hukuki, cezai ve icrai sorumlulukların bilincide olduğunuzu ve tüm sorumlulukları kabul ettiğinizi; İŞLETMENİN TARAFINIZA HERHANGİ BİR BİLDİRİM YÜKÜMLÜLÜĞÜ KALMADIĞINI kabul ve taahhüt ediyorsanız;

Bu şartın gerçekleşmesinden sonra dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.

Yukarıda bildirilen şartlar için,
SİTE YÖNETİCİLERİ-ASANSÖR KULLANICI VE KULLANIMDAN SORUMLULAR – ASANSÖR ŞİRKETLERİ ve BU VE BENZERİ TÜM KAPSAMLAR İÇİN TALEPTE BULUNANLARIN ayrıca fiziki-ıslak imzalı beyan ve taahhüt metnini de sorumluluk beyanı kapsamında imzalamanız gerekeceğini hatırlatmak isteriz.